Ježíš


Vyznáš-li svými ústy Ježíše jako Pána a uvěříš-li ve svém srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen.
Řím 10,9

Přečti si svědectví lidí, kteří
mají osobní zkušenost
s Ježíšem

Zpět na úvodní stranu

Jak pomoci hlásat 'Dobrou zprávu' do celého světa..

Ludvík Šojdr

Věříme tomu, že i toto je jeden z možných způsobů, jak předat přístupnou formou sdělení o tom, že náš Bůh je živý, dobrý a milující, že má zájem o každého člověka, a že skrze Ježíše chce být lidmi poznáván, aby jim pak s jejich spoluprací byl nápomocen žít šťastný život z víry a lásky. Mnozí jsme poznali a tedy dobře víme, že právě bez osobního vztahu s Ním se toto jen velmi špatně daří.

 

Proč sponzorovat překlady svědectví?

   Rádi bychom svědectví a články publikované na stránkách www.jezis.cz postupně zpřístupnili prostřednictvím dalších jazykových mutací uživatelům internetu na celém světě.
   Věříme tomu, že i toto je jeden z možných způsobů, jak předat přístupnou formou sdělení o tom, že náš Bůh je živý, dobrý a milující, že má zájem o každého člověka, a že skrze Ježíše chce být lidmi poznáván, aby jim pak s jejich spoluprací byl nápomocen žít šťastný život z víry a lásky. Mnozí jsme poznali a tedy dobře víme, že právě bez osobního vztahu s Ním se toto jen velmi špatně daří. 
   Všem příspěvkům publikovaným na www.jezis.cz je jedno společné – píší je lidé, kteří prožili setkání s Bohem a díky tomu s Ním navázali osobní vztah. Možná jste již také poznali, že právě osobní svědectví mají v sobě mimořádnou vnitřní sílu povzbuzovat další lidi, kteří křesťanství zatím nežijí plnohodnotně, respektive ho nežijí vůbec, začít hledat změnu. A možná jste si již také stačili uvědomit jak jsou vzácná.. Jak málo jich, v porovnání s jinými články, vyučováními, diskuzními chaty, filozofováním a vším jiným o víře, nejen na českém internetu je...  
 Je jistě i vůlí našeho Nebeského Otce, aby se „Dobrá zpráva“ o Něm, o Jeho Synu i Duchu svatém, šířila i tímto způsobem, tedy formou osobních svědectví, do celého světa.   
 
   Vývoj nových stránek www.jezis.cz nás stál, vyjma obětovaného času, již několik desítek tisíc korun. V možnostech našeho Společenství pro Ježíše Kroměříž, které čerpá zdroje z desátků svých členů, je zajistit překlady do dalších mutací jen v rámci těchto omezených zdrojů a tedy spíše pomalejším způsobem.
 

   Proto se obracíme na všechny, kdo i z výše uvedených řádků porozuměli naší motivaci nabídnout naše "perličky víry světu“, a mají současně i možnost sponzorovat některý z překladů, například své vlastní svědectví, aby se touto formou stali protagonisty hlásání „Dobré zprávy“ skutečně do celého světa. Dnes je to možné i touto formou a to celých 24 hodin denně!

A řekl jim: "Jděte do celého světa a kažte evangelium všemu stvoření.

                                                                                                           Mk 16,15

 
 
Postup překládání
 
   Rozhodli jsme se publikované příspěvky přeložit zprvu do všech nejrozšířenějších světových jazyků v uvedeném pořadí:
 Angličtiny
..Němčiny
..Španělštiny
..Ruštiny
..Čínštiny
..Arabštiny
..Hindštiny
..Francouzštiny
 

Zvažujeme ještě po španělštině (před čínštinou) upřednostnit sousední polštinu, případně italštinu.

Slovenským přátelům se omlouváme, že s ohledem na velkou příbuznost našich jazyků nepořizujeme i překlady do slovenštiny, stejně jako svědectví publikované ve slovenštině nepřekládáme do češtiny.

 
V současnosti se soustředíme výhradně na překlady do angličtiny, které jsou pro nás prioritní; přitom připravujeme pro překlady i německou mutaci stránek.
Sponzorovat v této fázi lze tedy pouze překlady do angličtiny, kterou jsou již také oceněny a ceny překladů publikovány pod každým svědectvím.
 
 

Jak sponzorovat
 
  
Sponzorovat lze tedy pouze příspěvky, jejichž cena za překlad již je stanovena a publikována v tabulce pod svědectvím (obr.).
 
1)      Kliknout na odkaz „Sponzorovat“
 
  

2)      Otevře se Vám nabídka, kde se zaregistrujte (případně pouze přihlásíte – pokud již jste se zaregistrovali) jako sponzor.

 
 
3)      Formuláři pro registraci sponzora věnujte dobrou pozornost, protože na základě uvedených údajů Vám bude automaticky vygenerován a na Váš email odeslán doklad:
a)      faktura – pokud jste podnikatel a rozhodnete pro variantu, že chcete sponzorský příspěvek uplatnit jako nákladovou položku za „reklamu“.
b)      potvrzení o přijetí daru jakmile bude Vaše platba připsána na účet občanského sdružení Porta futura o.s., které založili členové Společenství pro Ježíše právě v souvislosti s financováním překladů a vývoje stránek Ježíš.cz.
4)      V procesu registrace můžete současně zatrhnout údaje, které chcete zveřejnit pod sponzorovaným svědectvím (obr.) V případě varianty – faktura za reklamu je to téměř nutnost. Pro vložení loga (případně fota) sponzora si připravte obrázek ve formátu JPG o velikosti 80 x 80 pixelových bodů. Úpravě velikosti věnujte zvýšenou pozornost, protože jiné formáty budou na tuto velikost automaticky ořezány a obrázek v jiné velikosti tedy nemusí být zveřejněn kompletní.
.
 

 5) Důležitá věc. V případě, že v procesu registrace zjistíte nějaký problém, nedostatek, nefunkčnost, nejasnost nebo něco, co by se dalo nějak vylepšit, obraťt se prosím na nás: administrace-jeziscz@kromeriz.cz . Hodně nám tím pomůžete. Děkujeme Vám za spolupráci.

"Mými svědky jste vy, je výrok Hospodinův, a můj služebník, jehož jsem vyvolil. Tak mě poznáte a uvěříte mi a pochopíte, že to jsem já. Iz 43,10

Zobrazeno 47063x od 23. 04. 2008
Zpět na úvodní stranu

Hodnoceno 4169x, aktuálně 3.01 bodů

Litujeme, ale nulou mají právo hodnotit pouze lidé, kteří jsou ochotni vydat své svědectví.
Pošlete-li své svědectví, budete mít právo dále hodnotit.
Jeden ze článků jste nulou hodnotili dne 02. 04. 2023. (IP: 3.236.209.138)
Sponzor překladu
M M M, M
M
M
IČ: M
M
M
M, M, M M
tel.: M
M M
_ _ _, _
_
_
IČ: _
_
_
_, _, _ _
tel.: _
_ _
Kategorie
Ostatní (32)
Zázraky (1)
Zjevení (1)
O kurzu Filip (1)
Okultismus (5)
Povzbuzení víry (19)
Boží zásah (11)
Uzdravení vztahů mezi lidmi (1)
Dary Ducha svatého (3)
Osobní zkušenost s Boží láskou (12)
Satanismus a jeho projevy (4)

Pro přidávání diskuzních příspěvků se musíte přihlásit.

Diskuze ke článku